Çağrı Merkezi / (0226) 800 05 00

Bize Yazın / info@yalovastar.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Müşteri Memnuniyetinin sağlanmasında , bu amacın yönetim ve tüm çalışanlarımızca sürekli geliştirilip , sahiplenilmesinin bilinç ve sorumluluğunu güvenle taşımaktayız .

Bu hizmet ilişkisi sınırlanmış ve geçici değildir; “Yılda 365 gün ve günde 24 saat” sloganımızla tüm çalışanlarımızla birlikte sahibiz ve sürdürmekteyiz.

Bu çağdaş ve organize yapımızın ve kaliteli hizmet yaklaşımımızın tüm müşterilerimize ve kamuya kalıcı bir taahhüt olarak doğrudan beyanı da bizim için aynı derecede önemlidir.

Yalova Star Alışveriş Merkezi, Yalova şehri merkez lokasyonda yerleşik olup sahil şeridine 100m mesafededir. 26 Aralık 2014 tarihinde açılışını gerçekleştiren Yalova Star Alışveriş Merkezinin hemen karşısında İstanbul Yalova arası deniz ulaşım merkezi İDO, kente dağılım yapan dolmuş durakları, uluslar arası yat limanı ile çok özel bir lokasyonda inşaa edilmiştir.

Alışveriş Merkezimizde Carrefoursa, Mado, Teknosa, Cinemapink, Burgerking, Ayakkabı Dünyası, MadameCoco, Penti, ToyzShop, Kemal Tanca, Koton, Herry, AVVA, Watsons, English Home vs. gibi özel markalar yer almaktadır.

*6 Salonlu Sinema, çocuk oyun alanı, bebek bakım ünitesi, revir ünitesi ve mescitleriyle ziyaretçilerin kendilerini evinde ve huzur içinde hissedebilecekleri özel bir mekan olabilmek için tüm ayrıntılara özen gösterilmiştir.

*Star Alışveriş Merkezi şehrin merkezinde, yürüme mesafesinde, kolay ulaşılabilir bir noktada olması sebebiyle farklılık arz etmektedir. Marmara denizini çok yakın mesafeden tamamıyla gören manzarası, birbirine yakın mesafede kolay gezilebilen mağazaları ve ziyaretçileri yormayan iç mimari özellikleri, skylight tavanı ile AVM’nin daha ferah olması, ziyaretçi otoparkının giriş ve çıkışta kullanımda sağladığı kolaylıklar, sinemasının konforu ve güler yüzlü hizmet veren mağaza çalışanlarıyla Star Alışveriş Merkezini diğer AVM’ler ayıran belli başlı özellikler olarak tanımlayabiliriz.

*Yalova şehri İzmit, İstanbul ve Bursa üçgeninde yer alması itibariyle şehir halkı ağırlıklı olarak bu 3 şehirden birinde Alışveriş Merkezlerine gider ve ihtiyaçlarını öyle karşılardı. Bunun yanında şehirde sayısı 5’i geçmeyen büyük caddeleri de Alışveriş hareketliliği görülmekteydi.

Yalova Star Alışveriş Merkezi zorunlu bir ihtiyacın cevabı olarak hayata geçirildi. Yazın nüfusu turistik bir şehir olmasından kaynaklı 1 milyona yaklaşan Yalova şehrinde Star AVM gibi içerisinde çok değerli markaların olduğu bir Alışveriş Merkezi şehrin olmazsa olmaz ihtiyacıydı. Değişen dünyanın renkli ve keyifli mekanları olan Alışveriş Merkezleri Yalova şehrinde bir anlamda şehir halkının beklentisinin bir karşılığıydı diyebiliriz. Gün ve gün artan ziyaretçi sayısıyla ve her ay katılan yeni markalarla Yalova Star Alışveriş Merkezi Yalova şehrinin hareketli ve keyifli bir Alışveriş mekanı olabilme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

*Müşteri portföyümüz kentin oldukça seçkin nufüs potansiyelinin ziyaret ettiği merkez olduğunu söyleyebiliriz. Bugün itibariyle kategori olarak ifade etmek gerekirse %20’si A, %50’i B ve %30 C kategorisinde bir müşteri dağılımından bahsedebiliriz.

*Kısa ve uzun vadede kentte yaşamakta olan birbirinden farklı sosyoekonomik formasyondaki toplum kesimlerine hitap eden, şehirde yaşayan her bireyin kendisine ait bir şeyler bulabileceği hoş ve keyifli zaman geçirebileceği bir mekan olma hedefiyle yolumuza devam ediyoruz.
Selam ve sevgilerimizle,

Copyright © 2020. Her Hakkı Saklıdır. Star AVM Yönetimi


Yükleniyor...